O nás

Svatební salon La KlauMa se nachází v  Mladé Boleslavi. Půjčujeme a prodáváme svatební a společenské šaty nejvyšší kvality.  Najdete u nás šaty od velikosti 34 do velikosti 56. Snažíme se držet krok s módou a tak u nás najdete nové kolekce, ale i ty starší v sekci výprodej. A protože víme, jak těžké je sehnat krásné svatební a společenské šaty ve větších velikost – JSME SPECIALISTÉ NA ŠATY XXL.

!!!Každá žena si zaslouží být nádherná !!!

,,Mé jméno je Kamila Cerhová a v roce 2008 se objevili první známky toho, že se budu pohybovat v oblasti svateb. Udělala jsem si rekvalifikační kurz vizážistiky a začala jsem s líčením nevěst. To mě moc bavilo a tak jsem postupně začala rozšiřovat služby. Nevěsty se mne ptaly, jestli jim mohu nabídnout i svatební účes, že by to měly rády pohromadě. Pár nevěstám jsem vyšla vstříc a začala jednoduchými účesy. Nenechalo na sebe dlouho čekat a dodělala jsem si kurz svatebních účesů a toto přidala i do své nabídky.

Na konci roku 2017 se nám narodilo naše první zlatíčko, syn Matyásek a tak jsem svatby na chvíli přerušila. Abych se doma tolik ,, nenudila,, , tak jsem se pustila do studia koordinací svateb :) A protože už služeb přeci jen přibývalo a bylo potřeba i nějaké to zázemí , tak jsem to vzala hezky z gruntu a přidala ještě služeb svatebního salonu. :) 

Začali jsme v menších prostorách v Kosmonosích, ale protože jste si nás velmi rychle oblíbily a našimi zákaznicemi byly nevěsty i z dalekých měst a pomalu jsme se s naší nabídkou přestaly vejít, tak jsme se v roce 2022 přesunuly do mnohem větších prostor o kousek dál - do Mladé Boleslavi. A dnes se můžeme pyšnit statutem největšího svatebního salonu na Mladoboleslavsku a stovkami spokojených nevěst z různých měst po České republice , ale i z Německa.